کارگاه تولید کیف آنوبیس

ما با سابقه 30 ساله خود فضایی را در این حوزه ایجاد کردیم که مشتریان ما از دو عنصر کیفیت و قیمت مناسب باهم بهره ببرند و جلب رضایت آنان همیشه هدف اصلی کارگاه تولیدی آنوبیس بوده امیدواریم که شما نیزبه جمع مشتریان عزیز آنوبیس بپیوندید و بتوانیم خدمات مناسبی جهت جلب رضایت شما انجام دهیم.

تخصص و حرفه ما

مجموعه ی تولیدی و پخش کیف آنوبیس مفتخر است که 30 سال در زمینه ی تولید انواع کیف های مدارس ، مسافرتی ،ساک ورزشی و کوله پشتی با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت توانسته فضای خوبی را برای کسب و کار شما عزیزان فراهم نماید. اینک بر آن شدیم تا با راه اندازی این سایت کالاهای تولیدی این مجموعه را به صورت آنلاین بر روی سایت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا موجبات آسودگی بیشتر،قدرت انتخاب بالاترو مهم تر از همه صرف زمان کمتر را برای متقاضیان گرامی فراهم نماییم.

قبول انواع سفارشات از شرکتها و سازمانها در حوزه تولید کیف و سراجی

با کمک شما کیف یا منسوجات سراجی که در ذهن شماست را طراحی و با بهترین مواد و متریال به تولید میرسانیم.

تولید و پخش انواع کیف کوله پشتی، کیف مدارس، کیف سمینار، کیف اداری، کیف لپ تاپ، کیف مسافرتی، ساک چرخدار طبقاتی، کیف حجاج و احرام،کیف ابزار و هرکی کیفی که مدنظر شماست.

روند کار کارگاه آنوبیس

3-تحویل سفارش مرحله آخر سفارش تحویل کار با بالاترین کیفیت در ساخت و دوخت در سریع ترین زمان ممکن به شماست.

2-پردازش سفارش سفارشتان را با ما درمیان بگذارید تا آنرا در دستور کار خودمان قرار دهیم و در سریع ترین زمان نسبت به انجام آن اقدام کنیم.


1-ثبت سفارش سفارشتان را با ما درمیان بگذارید تا آنرا در دستور کار خودمان قرار دهیم و در سریع ترین زمان نسبت به انجام آن اقدام کنیم.